Tato nemovitost není dostupná

Stavební a nestavební pozemky 20 961 m² v Obci Srbín, Praha - východ

Stavební a nestavební pozemky 20 961 m2 v Obci Srbín, Praha - východ Stavební a nestavební pozemky 20 961 m2 v Obci Srbín, Praha - východ Stavební a nestavební pozemky 20 961 m2 v Obci Srbín, Praha - východ Stavební a nestavební pozemky 20 961 m2 v Obci Srbín, Praha - východ Stavební a nestavební pozemky 20 961 m2 v Obci Srbín, Praha - východ

Jedná se o několik pozemků vedených podle územního plánu jako stavební, stavební – rozvojové území – OV 11 a přírodní nelesní porosty – zhruba polovina velikosti všech pozemků. Přesná část velikost bude známa až po přesném digitálním zaměření. Pozemky se nacházejí v lokalitě podél Jevanského potoka tečující VKP č. 134, tj. údolní niva potoka. Dopravní napojení se předpokládá z budoucí komunikace podél severní strany zástavby mezi příjezdovou komunikací do Louňovic a silnicí II/113 Mukařov – Svojetice. Zástavba bude izolovanými rodinnými domy na parcelách min. 800 m2 se zastavěností max. 25% plochy. Zástavba bude doplněna zelenými plochami. Podmiňujícím činitelem je doplnění infrastruktury (ulice, chodníky, kanalizace, vodovod, elektrické rozvody silno a slaboproudé včetně veřejného osvětlení, místního rozhlasu atd.). V současné době je již část obce plynofikována a začínají se prosazovat alternativní ekologické zdroje (elektřina, tepelná čerpadla, solární energie atd.) Cena stavebních pozemků byla stanovena na 1250,– Kč/m2, u nestavebních je to 650,– Kč/m2.

Srbín, Mukařov (Okres Praha-východ), Czech Republic
Cena
650 Kč
za m²
PoplatkyCena u stavebních pozemků 1250,- Kč za m2
ID nabídky15072
AdresaSrbín, Mukařov (Okres Praha-východ)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku20 961 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Martin Eder

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter