Tato nemovitost není dostupná

Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!!

Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!! Luxusní zařízený 3+kk/2xB/G v Rezidenci Vítkov; v domě fitness a sauna; přímo u parku Vítkov!!

Úžasný byt na Žižkově, v 6. patře nového rezidenčního komplexu Rezidence Park Vítkov. Byt je velice prostorný (105 m2), zařízený nábytkem i spotřebiči (lednice, sporák, pračka). K dispozici jsou 2 balkony, z obývacího pokoje je výhled na park Vítkov, z ložnic na starý Žižkov. Parkování v podzemní garáži za 5000,– Kč/měsíc, nebo 8000,– Kč/měsíc pro 2 auta (nutno pronajmout společně s bytem), možnost pronájmu dalších parkovacích míst. V domě je 24/7 recepce a ostraha a také fitness centrum s rodinou saunou. Dům se nachází přímo u parku Vítkov, což zaručuje klidné prostředí i spoustu příležitostí k relaxaci nebo sportovnímu vyžití. Žižkov je oblíbený pro svou polohu u centra a nepřeberné množství obchodů, restaurací nebo kaváren.

50.089787
14.462609
Kališnická, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000 za garáž nebo 8000 za 2 garáže (nutné aspoň 1) + popl.
ID nabídky15051
AdresaKališnická, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha105 m²
Balkónano
Garážano (5000,- (nutná), 8000,- za 2)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter