Tato nemovitost není dostupná

Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice

Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice Pěkné prostorné kancelářské prostory s parkováním na Praze 2, Rumunská ulice

Nabízíme k pronajmutí krásné, nezařízené kancelářské prostory (388 m2) na Praze 2 v Rumunské ulici. Prostory se nacházejí ve 4. patře cihlové budovy s výtahem a sestávají ze dvanácti místností (388 m2) za cenu 300Kč/m2/měsíc. K dispozici je kuchyň, sociální zařízení, telefon a ISDN. Vytápění ústředním topením a podlaha je pokryta koberci. Možnost parkování ve dvoře, 3 parkovací místa (5000 Kč/1mís­to/měsíc). Kancelářské prostory se nacházejí v blízkosti Náměstí Míru. Perfektní lokalita s dobrou dopravní dostupností (metro A, tramvaj) a občanskou vybaveností.

Telekomunikace

telefon
50.073694
14.429554
Rumunská, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
300 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ppl.100Kč/m2;
ID nabídky15049
AdresaRumunská, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater1
Užitná plocha388 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter