Tato nemovitost není dostupná

Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě

Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě Velmi reprezentativní místo pro kancelář - Burzovní palác na Starém Městě

K pronájmu nabízíme velmi reprezentativní prostory ve 3. patře Burzovního paláce v Rybné ulici. Prostory sestávají ze 2 místností (12,6 a 17,13 m2), malé kuchyňky vybavené spotřebiči (lednice, mikrovlnná trouba) a sociálního zařízení. Možnost parkování v garáži za cca 5000,– Kč/měsíc. Zavedena je telefonní linka a Wi-Fi síť v obou kancelářích. Krásná lokalita přímo v centru města. Lze pronajmou i jednu kancelář. Cena za menší kancelář je 18 900,– Kč včetně služeb, za větší pak 26 500,– Kč. Ceny jsou bez DPH.

Telekomunikace

telefon
50.088777
14.426181
Rybná, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
1 100 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ služby 400/m2, cena je bez DPH
ID nabídky15042
AdresaRybná, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater1
Užitná plocha29,73 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (cca 5000,-/měsíc)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter