Tato nemovitost není dostupná

Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov

Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov Horský penzion, kapacita 25 osob, Vejprty, Klínovec, okr. Chomutov

Nabízíme k prodeji pěkný horský penzion v městě Vejprty, okr. Chomutov. Penzion se nachází na kraji města v klidné části poblíž vlakového nádraží s výhledem na okolní kopcovitou krajinu. Penzion je celý podsklepený a má 3 nadzemní podlaží + podkroví, které je možno předělat na obytné. Celková kapacita penzionu je 20 – 25 osob. V přízemí domu se nachází 1 bytová jednotka, kuchyňka, společenská místnost s krbem a WC. V 1. patře jsou dva nezařízené pokoje, které v současné době jsou využívány jako žehlírna a lyžárna, dále jeden 2-lůžkový pokoj, WC, 2 sprchové kouty a společná prostorná chodba. Ve 2 patře se nachází 2-lůžkový pokoj, 2+3-lůžkový pokoj, dva 4-lůžkové pokoje a sprcha s WC. Penzion se nachází na pěkném oploceném pozemku, který je využíván jako zahrada a parkoviště. Celková rozloha pozemku je 4 927 m2 + 541 m2 pozemku, který je v pronájmu od pozemkového půdního fondu. Tento pozemek je možné si dále ponechat v nájmu, nebo ho odkoupit a nebo ho úplně přestat využívat. Dům byl rekonstruován v roce 1997, obvodové zdivo cihla a kámen, dřevěná dvojitá okna, střecha pozink, vytápění – kotel na dřevo a uhlí. Inženýrské sítě: elektřina, vodovod, vlastní jímka, možnost připojení na plyn. Penzion se nachází v Krušných horách, nejbližší lyžařské středisko 2 km v Německu, nebo 10 km na Klínovec. V obci je veškerá občanská vybavenost.

Občanská vybavenost

dopravní spojení autobus, vlak

Kanalizace

jiný typ kanalizace vlastní jímka

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Vejprty, Vejprty (Okres Chomutov), Czech Republic
Cena
5 100 000 Kč
celková cena
ID nabídky15003
AdresaVejprty, Vejprty (Okres Chomutov)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater3
Užitná plocha408 m²
Plocha pozemku4 927 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter