Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemek 3943 m² pro drobnou výrobu a služby, čerpací stanice PHM - Poděbrady - Kluk

Stavební pozemek 3943 m2 pro drobnou výrobu a služby, čerpací stanice PHM - Poděbrady - Kluk Stavební pozemek 3943 m2 pro drobnou výrobu a služby, čerpací stanice PHM - Poděbrady - Kluk Stavební pozemek 3943 m2 pro drobnou výrobu a služby, čerpací stanice PHM - Poděbrady - Kluk Stavební pozemek 3943 m2 pro drobnou výrobu a služby, čerpací stanice PHM - Poděbrady - Kluk Stavební pozemek 3943 m2 pro drobnou výrobu a služby, čerpací stanice PHM - Poděbrady - Kluk Stavební pozemek 3943 m2 pro drobnou výrobu a služby, čerpací stanice PHM - Poděbrady - Kluk Stavební pozemek 3943 m2 pro drobnou výrobu a služby, čerpací stanice PHM - Poděbrady - Kluk Stavební pozemek 3943 m2 pro drobnou výrobu a služby, čerpací stanice PHM - Poděbrady - Kluk

Společnost homesweethome .cz Vám nabízí ke koupi stavební pozemek v obci Poděbrady v katastrálním území Kluk o velikosti 3943 m2. Pozemek je podle územního plánu určen k zástavbě pro komerční účely – „Drobná výroba a služby“ . Přípustná je též možnost stavby čerpací stanice PHM. Pozemek má tvar obdelníku a je rovinného charakteru. Pozemek se nachází u kruhového objezdu na hlavní silnici Nymburk – Kolín. Veškeré inženýrské sítě naleznete zhruba 30 m od pozemku.

Kluk, Poděbrady (Okres Nymburk), Czech Republic
Cena
1 000 Kč
za m²
ID nabídky14994
AdresaKluk, Poděbrady (Okres Nymburk)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku3 943 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kateřina Nová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter