Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice

Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice Krásné, reprezentativní kancelářské prostory na Praze 5 - Jinonice

Pěkné, světlé kancelářské prostory (150m²) v Jinonicích. Kanceláře se nacházejí v prvním cihlového domu. Jedná se o dvě prostorné místnosti, kuchyňku, sklad a sociální zařízení. Nevybaveno. Po dohodě se současným nájemcem možnost odkupu nábytku. Na podlahách parkety a dlažba. Wifi internet. Všem nájemníkům k dispozici sauna, fitness a venkovní gril. K domu patří prostorná zahrada. Možnost parkování. Klidné okolí plné zeleně. Snadná dopravní dostupnost do centra. Autobusová zastávka jen pár kroků od domu, stanice metra Jinonice nedaleko.

50.057083
14.368548
Klikatá, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
32 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 3.000,-Kč
ID nabídky14990
AdresaKlikatá, Praha 5 - Jinonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter