Tato nemovitost není dostupná

Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení

Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení Ojedinělý byt 3+1 na prestižních Vinohradech, balkon, slunný, vhodný ke spolubydlení

Nová ojedinělá nabídka bytu v prestižní pražské čtvrti Vinohrady. Park hned u domu! Ulice Mánesova je hlavní tepna lokality se spoustou trendy restaurací a obchodů. Byt má výbornou dispozici pokojů, všechny včetně kuchyně mají separátní vstup z haly bytu. Byt je mimořádně světlý, krásná terasa je na východ, stejně jako většina bytu. Jedna ložnice je do dvora na západ. Ve všech pokojích je topení v podlahách. Majitel je flexibilní a po dohodě je možné určité další dovybavení bytu, nebo naopak byt nechat nezařízený. Byt je možno při navýšení ceny nájemného také pronajmout krátkodobě, velká výhoda! Vhodné pro rodinu i podnikatele, ale i pro spolubydlící.

Telekomunikace

telefon
50.078519
14.437930
Mánesova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5.000 CZK
ID nabídky14988
AdresaMánesova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha98 m²
Balkónano
Garážne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter