Tato nemovitost není dostupná

Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m², krásný výhled na historické centrum

Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum Prestižní bydlení na Starém Městě, mezonet 254 m2, krásný výhled na historické centrum

Nejprestižnější bydlení na Starém Městě!! Starobylá atmosféra, moderní design, opravdu pro náročné. Byt je situován na 6. patře s výtahem (klidný byt v centru), k dispozici je prostorné jak spodní tak horní patro, balkon, 2 koupelny a 2 toalety. Překrásný výhled na krásné okolí historického centra Prahy. Budova se nachází nedaleko Staroměstského náměstí. Veškerá občanská vybavenost včetně kulturního vyžití je k dispozici pár metrů od budovy. K dispozici je recepční služba v domě. byt je vybaven alarmem. Prestižní bydlení přímo v centru Prahy. V případě dlouhodobého pronájmu je možná sleva.

Telekomunikace

telefon
50.086011
14.416946
Karlova, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
85 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1700,- + energie
ID nabídky14959
AdresaKarlova, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha254 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter