Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská

Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská Velice pěkné, reprezentativní kancelářské prostory v centru, ulice Italská

Pěkné, prostorné kanceláře (183m²) na Vinohradech, Praha 2. Kancelářské prostory se nacházejí v přízemí cihlového domu. Jedná se o tři prostorné místnosti, halu, kuchyňku a sociální zázemí. Dále k dispozici úložný prostor. Na podlahách koberce a dlažba. K dispozici klimatizace. Zaveden telefon a možnost připojení k internetu. Možnost parkování – garáž za poplatek 3000 Kč měsíčně, parkovací stání za poplatek 1500 Kč měsíčně. Samostatný vchod a alarm. Jedná se o vynikající lokalitu v blízkosti centra. Snadná dopravní dostupnost ze všech koutů Prahy. Zastávka tram či bus jen pár minut od domu, stanice metra Náměstí Míru nedaleko. Kvalitní občanská vybavenost v okolí je samozřejmostí. Perfektní volba pro umístění Vašich kanceláří.

50.075299
14.446932
Vinohrady, Praha 3 - Vinohrady (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
62 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 8000
ID nabídky14924
AdresaVinohrady, Praha 3 - Vinohrady (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavdobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha183 m²
Garážano (za popl. 3000 Kč)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter