Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží.

Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží. Nádherný, luxusní byt přímo v centru Prahy, v klasickém secesním domě s výtahem a garáží.

Jedná se o prosvětlený, luxusní a velmi prostorný byt v Palackého ulici. Tento byt není zařízený a vybavená není ani kuchyně, majitel ji však vybaví podle přání klienta víceméně jakýmkoli možným spotřebičem. V bytě je k dispozici satelitní televize, kabelová televize, připojení ke kabelovému internetu a telefonní přípojka. V bytě je navíc patrná nádherná trámová konstrukce, která je opravdu součástí konstrukce bytuten se totiž nahází v podkroví. Majitel nemovitosti dále zaručuje ke každému bytu minimiálně jedno garážové stání v třípatrových podzemních garážích přímo pod domem. Nájem jednoho stání činí 5000,– Kč za měsíc. Byt je možno pronajmout a využívat i jako kancelář. Dům se sice nachází téměř v centru Prahy, jedná se však o postranní ulici a lokalita je tím pádem klidná, zároveň však poskytuje vynikájící občanskou vybavenost, ať už se jedná o obchody, školy, divadla kina, nebo cokoli jiného. Díky umístění jsou také samozřejmostí skvělé dopravní podmínky, dopravu obstarávají linky tramvají a nedaleko se nachází stanice metra B Můstek.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Tram, metro

Telekomunikace

telefon
50.080843
14.423979
Palackého, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
33 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ cca 2500,- popl.
ID nabídky14914
AdresaPalackého, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha148 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Garážano (1 stání)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter