Tato nemovitost není dostupná

Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice

Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice Třípodlažní byt v krásné vile, parkování, krb, možnost využití pro kanceláře, Praha 5 - Jinonice

Dovolujeme si Vám nabídnout velice hezký prostorný byt nacházející se ve třech podlažích krásné vily v Jinonicích. Byt je velice prostorný (220 m2), jeho dispozice je 6+1, dále zde najdete 3 koupelny (2× vana, 3× sprchový kout), 4 WC a terasu. Byt je nezařízený, kuchyň je vybavena spotřebiči (lednice, sporák se sklokeramickou deskou, myčka). Zavedena je telefonní linka, pevné připojení k internetu a počítačová síť. Na podlahách jsou položeny parkety, dlažba a korek. Dvě parkovací místa v garáži. Jinonice nabízejí dobrou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost (nedaleko je např. německá škola) a také krásné okolí plné zeleně (Prokopské údolí). Byt lze využívat také jako kanceláře.

Telekomunikace

telefon
50.056799
14.366541
Klikatá, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
48 000 Kč
za měsíc
Poplatky + poplatky cca 7000
ID nabídky14904
AdresaKlikatá, Praha 5 - Jinonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha220 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 stání)
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter