Tato nemovitost není dostupná

Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice

Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice Velice hezké, velké prostory vhodné pro sídlo firmy, parkování, Praha 5 - Jinonice

K pronájmu nabízíme velice reprezentativní nebytové prostory vhodné pro kanceláře. Výměra kanceláří je 220 m2, nacházejí se ve třech patrech krásné vily. K dispozici je 6 místností, kuchyň vybavena spotřebiči, 3 koupelny, 4 WC a terasa. Zavedena je telefonní linka, počítačová síť a pevné připojení k internetu. Na podlahách jsou parkety, korek a dlažba. Možnost parkování 2 aut v garáži. Dobrá dopravní dostupnost (metro B „Jinonice“) a občanská vybavenost. Příjemná a klidná lokalita. Lze využívat i jako byt.

Telekomunikace

telefon
50.056799
14.366541
Klikatá, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
48 000 Kč
za měsíc
Poplatky + poplatky cca 7000
ID nabídky14902
AdresaKlikatá, Praha 5 - Jinonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha220 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 stání)
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter