Tato nemovitost není dostupná

Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10

Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10 Prostorné,nebytové prostory v reprezentativní vile se zahradou a garáží na Praze 10

Velmi pěkné, prostorné kancelářské prostory o výměře 484 m2 v reprezentativní vile na Vršovicích. Jedná se o čtyři patra využitelné jako kanceláře, a také jako obytný prostor. Prostory jsou nezařízeny, v přízemí: kotelna, sprcha, dvě toalety. První patro: vchod z ulice, 3 místnosti propojené francouzskými dveřmi terasa s přístupem na zahradu, kuchyň, toaleta, dvě místnosti možné jako archiv, přístupová hala do druhého patra. Druhé patro: 4 kanceláře s balkonem, s terasou, koupelna, toaleta, malý sklad. Třetí patro: podkrovní – vhodné jako byt nebo klidná kancelář ředitele. 4 místnosti – kuchyň, sauna, koupelna a toaleta. K dispozici je zde telefon a možnost připojení k internetu. Na zahradě o rozloze 1000m² je možnost parkování a garáž pro dvě auta. K dispozici je zde telefon a možnost připojení k internetu. Kanceláře se nachází v příjemné, klidně lokalitě s množstvím zeleně a jsou dobře dopravně dostupné (autobus. zastávka vzdálena 150 m).

Telekomunikace

telefon
50.071918
14.452047
Ruská, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
105 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ppl.15000
ID nabídky14887
AdresaRuská, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater4
Užitná plocha484 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter