Tato nemovitost není dostupná

Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích.

Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích. Rozlehlé výrobní prostory nedaleko Černého Mostu, v Satalicích.

Jedná se o nebytové prostory, kolaudované jako drobná provozovna, na okraji Prahy. Celková plocha tohoto samostatného objektu činí cca 635 m2. Kromě samotných výrobních a skladovacích prostor jsou k dispozici i kanceláře, nákladová rampa a vždy po dvou šatny, sprchy a toalety. Celkem se jedná asi o dvacet až dvacet pět místností. V objektu je samozřejmě voda a elektřina s vysokým příkonem. Vytápění je plynové. Veškeré tyto energie musí nájemník nechat napsat na sebe. Objekt by měl být volný od 1.4.2009, ale teoreticky by mělo být možno i dříve. Dostupnost v lokalitě je velmi dobrá, dopravu zajišťují autobusy, nedaleko je vlakové nádraží. Plánek pouze orientační.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, vlak
50.124812
14.571333
K nádraží, Praha 9 - Satalice, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky14877
AdresaK nádraží, Praha 9 - Satalice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha635 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter