Tato nemovitost není dostupná

Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m², blízko Arkády a business centra

Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra Praha, originální byt 2+kk po rekonstrukci k pronájmu, V Luhu ul., 60 m2, blízko Arkády a business centra

Nadstandardně zrekonstruovaný, nezařízený a atypický byt 2+kk (60m²) k pronájmu ve vilové čtvrti, který se nachází ve třetím patře vily v ulici V Luhu, Praha 4, Nusle. Designová rekonstrukce od ateliéru D3A, jejímž záměrem bylo vytvořit byt s odvážnějším, divočejší designem. Zároveň se snahou zachovat původní zajímavé prvky. Z nových materiálů je povedené použití mléčného skla na příčkách a posuvných dveří s potiskem s motivem motýlků (potisk taktéž na podlaze a zrcadle). V kuchyni je myčka, lednice s mrazákem, trouba se sklo keramickou deskou. V koupelně je vana. V bytě je poněkud strmější kovové schodiště do patra, kde pod střechou vznikly dva kouty – jeden na spaní a druhý pracovní. O bytu se podrobně informuje jako o zdařilé rekonstrukci v magazínu Dolcevita č.10/2006. Nachází se v blízkosti obchodního centra Arkády Pankrác a business centra Pankrác. V okolí je krásný park Jezerka – vhodné pro relaxaci, sport, odpočinek. Cesta do centra trvá asi 7 minut. Pokud hledáte moderní a jedinečné bydlení, je tento byt přímo pro vás. Doporučujeme pro náročného klienta!

50.059609
14.445307
V luhu, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2500,-
ID nabídky14769
AdresaV luhu, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha60 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter