Tato nemovitost není dostupná

Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích

Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích Krásný nezařízený byt s možností parkování, balkonem a zimní zahradou v Holešovicích

Velice pěkný nezařízený byt 3+kk o rozloze 80,8 m2 v ulici Varhulíkové v Praze 7– Holešovice. Byt je v novostavbě z roku 2008. Je nezařízen, je zde pouze kuchyňská linka bez elektrických spotřebičů. Možnost pronájmu parkovacího místa za měsíční poplatek 3.000.- (nutno pronajmout s bytem). K bytu patří balkón orientovaný do zahrady o rozloze 8.1 m2 a zimní zahrada orientovaná na Vltavu. Byt je velmi dobře umístěn v centru hlavního města přitom v klidné oblasti. Asi 5 minut od domu je zastávka autobusu a 10 minut stanice metra Nádraží Holešovice linky C. Odtud odjiždí i spousta mezinárodních vlaků a vlaky SC Pendolino. V okolí je spousta zeleně vhodné pro relaxaci. Na druhém břehu Vltavy je zámek Jablůňka z konce 18. století. Veškerá občanská vybavenost v nejlepším dosahu. V nabídce máme několik stejných nebo podobných bytů.

50.111400
14.449458
Varhulíkové, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.+parkovné 3000.-(nutno pronajmout s bytem)
ID nabídky14702
AdresaVarhulíkové, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha80,80 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter