Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemek s výhledem na les, 1219 m², Tehovec, Mukařov, Říčany, Praha - východ

Stavební pozemek s výhledem na les, 1219 m2, Tehovec, Mukařov, Říčany, Praha - východ Stavební pozemek s výhledem na les, 1219 m2, Tehovec, Mukařov, Říčany, Praha - východ Stavební pozemek s výhledem na les, 1219 m2, Tehovec, Mukařov, Říčany, Praha - východ Stavební pozemek s výhledem na les, 1219 m2, Tehovec, Mukařov, Říčany, Praha - východ Stavební pozemek s výhledem na les, 1219 m2, Tehovec, Mukařov, Říčany, Praha - východ Stavební pozemek s výhledem na les, 1219 m2, Tehovec, Mukařov, Říčany, Praha - východ

Nabízíme k prodeji krásný pozemek obdelníkového tvaru s travnatým povrchem v obci Tehovec, která se nachází 2 km od Říčan u Prahy. Pozemek je v klidné a pěkné části, starší zástavby obce s výhledem na les. K pozemku vede asfaltová a z části nezpevněná štěrková komunikace, která je v dobrém stavu. Na pozemku jsou tyto IS: elektřina u pozemku, vodovod a kanalizace v šachtě přímo na pozemku. Je zde možnost výběru ze 3 pozemků. Dva Sousední pozemeky stejných rozměrů (900 m2) jeden s IS: elektřina u pozemku, vodovod a kanalizace v cestě před pozemkem za cenu 2500,– Kč za m² a druhý s IS: elekřina u pozemku, vodovod a kanalizace v šachtě přímo na pozemku za cenu 2500,– Kč. . Tyto pozemky jsou jedny z posledních v obci! Doporučujeme! Obec Tehovec s 300 obyvateli se nachází cca 18 km východně od hlavního města Prahy v okrese Praha – východ. Vzhledem k tomu, že se obec nachází při hlavní silnici mezi městem Říčany a Kostelcem nad Černými lesy, má velmi dobré spojení do Prahy – na stanici metra Depo Hostivař – a to díky příměstské dopravě. Autem je to asi 25 min do Prahy.

Občanská vybavenost

dopravní spojení PID

Inženýrské sítě

elektřina
Tehovec, Tehovec (Okres Praha-východ), Czech Republic
Cena
2 500 Kč
za m²
Poplatkyvčetně provize RK, právních služeb, AK úschovy
ID nabídky14700
AdresaTehovec, Tehovec (Okres Praha-východ)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 219 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter