Tato nemovitost již byla pronajata

Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov

Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov Krásné kancelářské prostory s parkováním v Tomanově ulici, Praha 6 - Břevnov

Pěkné kancelářské prostory u Ladronky v Tomanově ulici. Prostory lze pronajmout od cca 70 m2 do 500 m2. Parkování je v zahradě objektu. K dispozici kuchyňka, sociální zařízení, jsou zde vedeny PC sítě. K dispozici skladovací prostory. Objekt se nachází u hlavní silnice, velice dobrá dopravní dostupnost.

Telekomunikace

telefon
50.080539
14.375453
Tomanova, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
200 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky
ID nabídky14698
AdresaTomanova, Praha 6 - Břevnov
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha500 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter