Tato nemovitost není dostupná

Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita

Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita Krásný prostorný mezonetový byt 4+kk v Bubenči s terasou a balkonem, klidná lokalita

Nabízíme k pronájmu překrásný byt 4+kk v Praze Bubenči o rozloze 120 m2. K bytu patří balkon, rozlehlá terasa a sklep. Byt je částečně zařízený, součástí je kompletní vybavení kuchyně. K dispozici jsou dvě koupelny, jedna vybavená vanou a druhá sprchovým koutem. Součástí jedné z koupelen je WC a pračka, druhé WC se nachází samostatně. Jako podlahová krytina je použita plovoucí podlaha a dlažba. Lokalita je klidná a přitom nabízí výborné spojení do celé Prahy jak metrem, tak i autobusy nebo tramvají. Samozřejmostí je skvělá občanská vybavenost.

Telekomunikace

telefon
50.099650
14.402080
Eliášova, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000/4 osoby
ID nabídky14647
AdresaEliášova, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Terasaano
Balkónano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter