Tato nemovitost není dostupná

Nový byt 3+kk, 93 m², OV, balkón 8m², Praha 2 - Vyšehrad

Nový byt 3+kk, 93 m2,  OV, balkón 8m2, Praha 2 - Vyšehrad

Prostorný byt ve 4. patře restaurované secesní tiskárny z roku 1906. Impozantní historická budova Residence Hermitage v blízkosti vltavského nábřeží a Vyšehradu byla postavena v roce 1907 a původně sloužila jako tiskárna a vydavatelství. Exteriér domu je nepřehlédnutelný díky působivé historické fasádě ve stylu art deco. Kombinace vysokých stropů a atypicky velkých oken navozuje dojem elegantního a velkorysého prostoru. Rekonstrukce nemovitosti v sobě sloučila původní historické prvky se současnými a vytvořila interiéry, ve kterých je kvalitní zpracování patrné v každém detailu. Prestižní adresa se snadným přístupem do centra města a úžasnými výhledy na panorama Prahy a stylové provedení odlišuje Residenci Hermitage od jiných rezidenčních projektů a představuje unikátní možnost bydlení. Pouze dvacet dva atraktivních bytů včetně dvou luxusních mezonetů je rozmístěno v pěti patrech budovy. Kvalita provedení a velkorysé řešení prostoru jsou patrné v každém detailu od vysokých stropů až po původní velkoplošná okna, díky kterým jsou byty vzdušné a světlé. Horní patra nábízejí nádherné výhledy na Pražský hrad a panorama města. Byty v prvním podlaží mají přímý vstup do vlastních soukromých zahrad ve vnitrobloku a součástí většiny bytů je balkon nebo terasa. Vzhled interiérů je možné upravit dle vlastních nároků, ať se jedná o konkrétní typ dveří, nebo luxusní sanitární vybavení. Sousední **** hotel umožňuje rezidentům využít moderních služeb včetně restaurace, baru, wellness, fitness a úklidových služeb. Kupní cena je finální a zahrnuje sklep (2,36 m2) a 1 parkovací stání v budově. Byt 93 m2, balkóny 8,7 m2.

50.067735
14.420110
Svobodova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
10 839 750 Kč
celková cena
ID nabídky14619
AdresaSvobodova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha101,70 m²
Terasaano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kateřina Nová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter