Tato nemovitost není dostupná

Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice

Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice Nádherný světlý dům s balkónem a dvěmi terasami v Praze západ - Statenice

Nádherný světlý dům se nachází v Statenicích u Prahy. Dům má rozlohu 170 m2 a je nezařízený. Dům je novostavba z roku 2008. V koupelně nalezneme vanu, 2× sprchový kout, 2× WC a pračka. Další WC je separátně. Dvoupatrový dům má balkón (3 m2), 2× terasu (5 m2) a komoru (4 m2). Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči a sklokeamickou deskou. Je zde připojení O2. Je možno využívat garáž pro jedno auto. Podlaha je pokryta plovoucí dřevěnou podlahou. Obec Statenice leží na západní hranici Prahy. Dopravní spojení s Prahou je dobré cca 20 minut. Veřejná doprava je zajištěna pražskou integrovanou dopravou ze stanice metra Dejvická. Z autobusové zastávky Statenice k metru Dejvická je to cca. 20 minut cesty.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, tram, metro

Vytápění

ústřední topení plyn. etážové
50.145809
14.327294
Zelená, Statenice, Czech Republic
Cena
42 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ en. 4000
ID nabídky14582
AdresaZelená, Statenice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha170 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter