Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Jablonné blízko města Příbram

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 s garážovým stáním v obci Jablonná nedaleko města Příbram. Dům je po rozsáhlé rekonstrukci, je ihned obyvatelný a volný do 14 dnů od podpisu smlouvy. Celková rozloha je 148m² z toho garážové stání je 54m². V domě jsou dva pokoje, obývací hala, koupelna, kuchyně, WC, kotelna a předsíň. Do garážového stání je přístup ze vnitř domu. K rodinnému domu patří také zahrada osazená okrasnými stromy o rozloze cca. 700m². Na domě zbývá dodělat pár drobností a fasádu odhadem cca. 150.000,–-Kč, jako další investice. Dům lze využít též jako luxusní rekreační chalupu.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Jablonná, Jablonná (Okres Příbram), Czech Republic
Cena
1 350 000 Kč
celková cena
ID nabídky14574
AdresaJablonná, Jablonná (Okres Příbram)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha148 m²
Plocha pozemku700 m²
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter