Tato nemovitost není dostupná

Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí.

Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí. Luxusní designový byt v novostavbě v centru Berouna pár kroků od náměstí.

Architektonicky velmi zajímavá stavba, moderní design, který však krásně zapadá do historické částí Berouna. Byt je ve druhém patře a je velmi zajímavě řešený. Dvě ložnice jsou obráceny do ulice a mají jednu šikmou jako by se jednalo o podkroví, avšak obě mají po dvou atypických (úzkých a vysokých) oknech, které působí velmi zajímavě jak z venku tak zevnitř. Výhled na střechy Berounského centra je také velmi hezký. Koupelna je uprostřed bytu takže se do ní dá vstoupit ze všech místností a díky tomu je možno do ložnic vstupovat nezávisle. Velmi prostorný obývací pokoj (open space) je spojen s kuchyní dá se však snadno přepažit posuvnými dveřmi. Celá venkovní stěna je prosklena a za ní je terasa. Z rohu budoucí kuchyně vedou točité schody do menší místností s velkým oknem, která může sloužit jako ateliér či pracovna a odtud je vstup na horní větší zatravněnou terasu. Beroun je stále zajímavější a žádanější lokalita vzhledem k dobré dostupnosti do Prahy (autem cca 30 minut do centra) a nesrovnatelně vyšší kvalitě životního prostředí. V horizontu několika let by měla být Praha s Berounem propojena rychlodráhou, která by cestu zkrátila na 15minut.

Vytápění

ústřední topení
49.962565
14.071986
Havlíčkova, Beroun, Czech Republic
Cena
6 808 880 Kč
celková cena
ID nabídky14569
AdresaHavlíčkova, Beroun
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha130,94 m²
Terasaano
Balkónano
Garážne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter