Tato nemovitost není dostupná

Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek

Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek Moderně zařízený byt 3+1 v centru Prahy, zvýšené přízemí s přístupem na dvorek

Moderně zařízený byt 3+1 o rozloze 95 m2 v ulici Příbenická- Praha 3 Žižkov. Byt je situován ve zvýšeném přízemí, odkud je vstup na dvorek( vhodné pro majitele psa). V bytě je špajz na ukládání potravin. Je velmi dobře situován skoro v centru hlavního města. Kousek od domu je stanice metra Hlavní nádraží linky C nebo tramvajová zastávka Husinecká, odkud jste do 10 minut na Floře, kde je velké obchodní a zábavní centrum. Pomocí MHD se rychle a snadno dostanete do všech koutů Prahy. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti- v ulici jsou restaurace, obchody… Nedaleko je nově zrekonstruovaný park Riegrovy sady.

50.086495
14.440998
Příběnická, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 poplatky + elektřina
ID nabídky14540
AdresaPříběnická, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha95 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter