Tato nemovitost není dostupná

Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku

Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku Luxusní zařízený mezonetový byt 3+1 v rodinném domě v Troji nedaleko Trojského zámečku

Krásný zařízený mezonetový byt 3+1 (120m²) v rodinném domě v ulici Nad Kazankou nedaleko Trojského zámečku. Byt je ve druhém patře třípatrového domu, má dva vstupy, z ulice resp. do zahrady, která je též k užívání. Byt je kompletně vybaven nábytkem (krásná rustikální kuchyně), myčka, pračka, satelit, internetové připojení, vyhřívané podlahy. Úžasná klidná lokalita nedaleko Vltavy s výbornou dostupností do centra cca 15 min na Václavské náměstí – pár kroků od domu je autobusová zastávka. V blízkosti je také Botanická zahrada a Zoologická zahrada.

Telekomunikace

telefon
50.117816
14.421998
Nad Kazankou, Praha 8 - Troja, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky14526
AdresaNad Kazankou, Praha 8 - Troja
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater3
Užitná plocha120 m²
Terasaano
Balkónne
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter