Tato nemovitost není dostupná

Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí

Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí Obchodní prostor v rušné ulici Národní, Pha1 přízemí

Obchodní a kancelářské prostory na vynikajícím místě Národní třída, Pha 1, rušná ulice. Prostory jsou rozděleny na obchodní (otočené do ulice), atrium a sál (kinosál s promítací místností), kanceláře. Celkem 1200m², možno po částech. Dostatečný počet telefonních linek, internet vzduchem, 3× WC, 2× kuchyňka, prostory spojené vnitřním schodištěm. Možno využít např jako školu (sál a 7 učeben a obchod), agenturrní prostory apod. Obchodni prostory 500Kč/m2/měsíc, kanceláře 400Kč/m2/měsíc. V případě pronájmu celku jsou nulové poplatky. Vynikající lokalita mezi obchodním domem Máj (Tesco) a Národním divadlem.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon neomezený
50.081193
14.420610
Purkyňova, Praha 1, Czech Republic
Cena
500 Kč
měsíčně za m²
Poplatky400Kč/měsíc kanceláře
ID nabídky1449
AdresaPurkyňova, Praha 1
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha1 200 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter