Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu

Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu Luxusní, reprezentativní kancelářské prostory v lukrativní lokaliitě v blízkosti Pražského hradu

Velice luxusní kancelářské prostory nad Pražským hradem, Praha 1 – Hradčany. Interiéry jsou stylizovány v zámeckém stylu, díky velkým oknům jsou plné světla. Nádherný výhled na Petřín a Prahu. Na podlaze jsou parkety, na stěnách látkové tapety. Při vstupu do kanceláří na první pohled zaujme rozlehlý prostor, jemuž dominuje vstup zdobený dvěma antickými sloupy. Dům je střežen bezpečnostním zařízením a dále systémem mříží. Vynikající lokalita v těsné blízkosti Pražského hradu. Možnost relaxace v přilehlém parku. Perfektní občanská vybavenost v okolí. Široký výběr restaurací a kaváren. Snadná dopravní dostupnost. Zastávka tram jen pár minut chůze od domu. Perfektní volba pro umístění Vašich kanceláří.

Telekomunikace

telefon
50.088873
14.395240
Loretánská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
90 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky14452
AdresaLoretánská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha210 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter