Tato nemovitost není dostupná

Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem.

Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem. Nádherný 2+kk s garáží v centru Prahy, druhé patro secesního domu s výtahem.

Jedná se o krásný a prostorný 2+kk nedaleko Václavského náměstí. K bytu patří garážové stání, které je třeba pronajmout zároveň s bytem za 5000,– měsičně. V domě je dále recepce s celodenním provozem a recepce. Kromě kuchyně není byt vybaven, na přání zákazníka je však možno ho dovybavit. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně a jedno zvlášť, koupelnu je možno dovybavit pračkou. K dispozici je připojení k internetu a kabelová televize. Součástí výbavy jsou vestavěné skříně. Lokalite je krásná a klidná, vzhledem k poloze domu je však k dispozici vynikající občanská vybavenost. Pro milovníky památek je zde například Jindřišská věž nebo kostel Svatého Jindřicha a Svaté Kunhuty. Rovněž dopravní podmínky jsou skvělé, nejblíže je zastávka tramvaje, blízko je také metro na Vaclávském náměstí, Masarykovo nádraží a Hlavní nádraží se stanicí metra.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Vlak, metro, tram

Telekomunikace

telefon
50.086130
14.431317
Senovážné nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
Poplatky+5000,- garáž (nutno pronajmout) +5000,- popl.
ID nabídky14395
AdresaSenovážné nám., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha61,60 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (Výtah, 1 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter