Tato nemovitost není dostupná

Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce

Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce Krásná rohová novostavba s nadstandardními úpravami a bazénem, Bášť u Líbezníce

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji krásnou novostavbu z roku 2006, 4+kk s garáží, bazénem a zahradou. Jedná se o rohový řadový dům, na pozemku 254 m2 se zastavěnou plochou 85m². Dům má velké množství nadstandardních úprav jako hliníkové venkovní žaluzie, vyhřívanou dlažbu, dvě koupelny, úložný půdní prostor a další. Na profesionálně založené zahradě je bazén o velikosti 6×3m s protiproudem a tepelným čerpadlem. Ohřev a topení je zajištěno kombinovaným kotlem, na podlahách dlažba a plovoucí podlaha, přotipořádní a bezpečnostní čidla v celém domě. V přízemí domu je garáž s elektrickými dveřmi.

Obec Bášť u Líbeznice je z Prahy velmi dobře dotupná, nabízí klid a ideální podmínky k bydlení.

50.202818
14.483938
Měšická, Bašť, Czech Republic
Cena
7 500 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně servisu RK
ID nabídky14391
AdresaMěšická, Bašť
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku240 m²
Balkónano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Kubina

E-mail: jan.kubina@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 994 216

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter