Tato nemovitost není dostupná

Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město

Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město Velmi hezký RD dům u lesa s nádherným výhledem - Beroun město

Rodinný dům na překrásném místě. Kousek od centra Berouna, na svahu vrchu Děd, který se tyčí nad městem. Překrásný výhled na celé město ale i na velkou část jeho okolí. Domek je na kraji lesa, takže příroda je opravdu na dosah. Tento les je v podstatě začátek velkých Křivoklátských lesů. Dům byl dokončen v roce 1998 ale typově je ještě klasického, jednoduchého tvaru se sedlovou střechou. Celkově je ve velmi dobrém stavu, jednopatrový se zatepleným podkrovím ale také s několika místnostmi v suterénu, které nejsou nijak zvlášť vlhké. Zahrada je mírně svažitá osázena ovocnými stromy. Dům může být jednoduchou úpravou rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky. V Berouně je veškerá občanská vybavenost.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.965284
14.055162
K Dědu, Beroun, Czech Republic
Cena
8 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky14380
AdresaK Dědu, Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 200 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (1 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter