Tato nemovitost není dostupná

Nádherný byt v rek. secesním domě, 5+kk, 205m² + 2x balkon, 6/7.NP, úžasné výhledy na Pražský hrad

Nádherný byt v rek. secesním domě, 5+kk, 205m2 + 2x balkon, 6/7.NP, úžasné výhledy na Pražský hrad Nádherný byt v rek. secesním domě, 5+kk, 205m2 + 2x balkon, 6/7.NP, úžasné výhledy na Pražský hrad Nádherný byt v rek. secesním domě, 5+kk, 205m2 + 2x balkon, 6/7.NP, úžasné výhledy na Pražský hrad Nádherný byt v rek. secesním domě, 5+kk, 205m2 + 2x balkon, 6/7.NP, úžasné výhledy na Pražský hrad Nádherný byt v rek. secesním domě, 5+kk, 205m2 + 2x balkon, 6/7.NP, úžasné výhledy na Pražský hrad Nádherný byt v rek. secesním domě, 5+kk, 205m2 + 2x balkon, 6/7.NP, úžasné výhledy na Pražský hrad

Luxusní , vzdušný loft s příjemnou atmosférou a přímým denním světlem splňuje veškeré podmínky komfortního bydlení. Velkoryse pojatá kuchyně volně navazuje na jídelní část a obytný prostor se třemi ateliérovými okny. Tato společenská, denní zóna je situována do ulice s bezkonkurenčními výhledy na panoráma Prahy , park Riegrovy sady a Hradčany. Klidové zóny – ložnice s terasami jsou situovány do klidného vnitrobloku. V ceně bytu je kompletní vybavení kuchyně, koupelen, šatní a úložné prostory, zabezpečovací zařízení, bezpečnostní dveře, klimatizace, připojeni na AV, TV, satelit. Originální , vysoce kvalitní a do detailu promyšlený interiér bytu – DESIGN by DONLIĆ s nezaměnitelným rukopisem arch.Ivany Dombkové Vybavení: Nadstandardní vybavení kuchyně ( spotřebiče SIEMENS ), koupelen, šatní a úložné prostory, zabezpečovací zařízení, osvětlení, podlahy, připojeni na AV, TV, satelit, bezpečnostní dveře, klimatizace.

Originální, vysoce kvalitní a do detailu promyšlený interiér bytu – DESIGN by DONLIĆ s nezaměnitelným rukopisem arch.Ivany Dombkové.

Telekomunikace

telefon
50.083114
14.445799
Vlkova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
31 780 000 Kč
celková cena
Poplatkykonečná cena vč. DPH
ID nabídky14329
AdresaVlkova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Počet pater7
Užitná plocha205,54 m²
Balkónano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Ludmila Mojžíšová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter