Tato nemovitost není dostupná

Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice

Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk v obci Chodouň-Zdice

Zajímavě řešený rodinný dům 3+kk o rozloze 80m² v obci Chodouň hned poblíž obce Zdic. Dům se nachází v pěkném vesnickém malebném prostředí. V domě se nachází elektrické topení, studna, žumpa, všechny potřebné sítě jsou na hranici pozemku a garáž. V obci je naplánovaná kanalizace. Dům je po kompletní rekonstrukci a tím dostává v místě kde se nachází nádech moderna. Je nezařízený bez kuchyně. Podlahu lemuje plovoucí podlaha a dlažba. V místě je dobrá dostupnost MHD a cca. 15min. autem do blízkého centra města Beroun.

Chodouň, Chodouň (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
2 980 000 Kč
celková cena
ID nabídky14307
AdresaChodouň, Chodouň (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Plocha pozemku328 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter