Tato nemovitost není dostupná

Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady.

Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady. Luxusní a prostorný 3+1 a možností garážového stání v nádherné lokalitě P-2 Vinohrady.

Jedná se o byt ve 2. patře klasického secesního domu nedaleko Náměstí Míru. V budově je výtah, poplašný systém, recepce a celodenní ostraha. Byt je kompletně zařízený, a to včetně kuchyně, která poskytuje veškerý potřebný komfort včetně mikrovlnky, tak i obou koupelen, přičem jedna disponuje vanou a WC a druhá sprchovým koutem, další toaleta je zvlášť. Možnost pronajmout garážové stání. Lokalita je klidná a poskytuje úžasný komfort co se občanské vybavenosti týče a zároveň umožňuje rušný společenský život. Díky svému umístění jsou zde k dispozici i vynikající dopravní podmínky. V místě je mnoho příležitostí ke kulturnímu vyžití a je to ideální lokalita pro milovníky historie hlavního města.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram, bus

Telekomunikace

telefon
50.072212
14.437415
Záhřebská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ společné služby 2500,-
ID nabídky14287
AdresaZáhřebská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Užitná plocha93 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter