Tato nemovitost není dostupná

Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L.

Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L. Prodej 2 x RD 2+1 + komplex zemědělských budov a autoservis, Záryby - Praha východ - Brandýs N.L.

Naše společnost Vám nabízí ke koupi několik budov jako komplex, které jsou určeny ke komerčním účelům – 11 samostatných garáží + další prostory. Dále pak velká stodola s možností půdní vestavby a další budova, která slouží v současné době jako autoservis a je v pronájmu, který lze prakticky okamžitě vypovědět. Jako další jsou zde budovy – řadové domy 2× 2+1 – dvougenerační bydlení s možností prostorných půdních vestaveb (původní trámy i krytina – udržované, bez poškození). Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci a jsou zde například plovoucí podlahy. Vytápění domu je řešeno uhelným kotlem. Pozemek je celkem 2281 m2 a je oplocen novým zděným plotem okolo všech budov. Je zde možnost uplatnění komerční projektu na celém pozemku. Inženýrské sítě: kanalizace, elektřina: 220V a 380V, vodovod a plyn. Obec Záryby leží na levém břehu řeky Labe v severozápadním cípu okresu Praha-východ mezi městy Brandýsem nad Labem – Starou Boleslaví a Kostelcem nad Labem. Je obklopena převážně obdělávanými poli, na severní straně končí Labem a západ lemuje borový les. Průměrná nadmořská výška je 170 m. Původně ji tvořily dvě samostatné obce Záryby a Martinov, které byly r. 1960 sloučeny. Obcí vede značkovaná cyklostezka z Kostelce nad Labem do Brandýsa nad Labem a Staré Boleslavi. Bohatý společenský kulturní a sportovní život se odehrává převážně v sále sokolovny a na hřišti. Občerstvení poskytují dvě pohostinství. Občanská vybavenost: obecní úřad, základní škola, mateřská škola, lékař – 2× týdně. Doprava: autobusové linky č. 471 a 472, které jezdí mezi Brandýsem n. L. a Starou Boleslaví a Mělníkem.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
Záryby, Záryby (Okres Mělník), Czech Republic
Cena
6 360 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně adv. služeb a úschovy
ID nabídky14277
AdresaZáryby, Záryby (Okres Mělník)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku2 281 m²
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter