Tato nemovitost není dostupná

Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře)

Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře) Praha, část. zařízený byt 5+1 v rodinném domě, Kunratice, garáž, možno pro podnikání (kanceláře)

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt 5+1 v rodiném domě o celkové rozloze 130 m2. Prostory se nacházejí v prvním patře bez výtahu. K dispozici je počítačová síť, telefon s ústřednou, satelit, Internet, počítačová síť, 2× balkon, 2× garážové stání. Na podlahách je PVC a koberce. Koupelna je vybavena vanou a sprchovým koutem. V kuchyni je lednice s mrazákem a elektrický sporák. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s mnoha parky a zelení zároveň s výbornou dostupností do centra města. Možnost parkování v garáži za měsíční poplatek.

Telekomunikace

telefon
50.012401
14.479501
Krameriova, Praha 4 - Kunratice, Czech Republic
Cena
16 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby Kč 1000,- + elektřina cca Kč 1000,-
ID nabídky14268
AdresaKrameriova, Praha 4 - Kunratice
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha130 m²
Balkónano
Garážano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter