Tato nemovitost není dostupná

Dva domky na jednom pozemku, ideální pro dvougenerační soužití, u Velvar, severně od Prahy

Dva domky na jednom pozemku, ideální pro dvougenerační soužití, u Velvar, severně od Prahy Dva domky na jednom pozemku, ideální pro dvougenerační soužití, u Velvar, severně od Prahy Dva domky na jednom pozemku, ideální pro dvougenerační soužití, u Velvar, severně od Prahy Dva domky na jednom pozemku, ideální pro dvougenerační soužití, u Velvar, severně od Prahy Dva domky na jednom pozemku, ideální pro dvougenerační soužití, u Velvar, severně od Prahy Dva domky na jednom pozemku, ideální pro dvougenerační soužití, u Velvar, severně od Prahy Dva domky na jednom pozemku, ideální pro dvougenerační soužití, u Velvar, severně od Prahy Dva domky na jednom pozemku, ideální pro dvougenerační soužití, u Velvar, severně od Prahy

Prodej dvou samostatných domků, z čehož jeden přestavěn z bývalého hospodářského stavení, na dvorku BAZÉN. Menší domek má obytnou plochu 72m², dvě podlaží. Na prvním se nachází obývací pokoj, kuchyňka, ložnice, koupelna se sprchovým koutem. Druhé podlaží možno využít jako ložnice a nebo obývací pokoj. Kompletní rekonstrukce byla provedena v roce 1997. Druhý domek taktéž dvoupodlažní, na prvním podlaží se nachází obývací pokoj, kuchyň, klasická koupelna s vanou, dvě ložnice, druhé podlaží může být využito dle libosti (současný majitel využívá tento prostor jako ateliér). U většího domku 320m² (hosp.stavení) byla provedena přestavba v r. 2003 – ložnice (původně chlévy) mají klenuté stropy, které dodávají bydlení venkovskou romantiku. Ze dvora je vstup do samostatného ateliéru/galerie. Kryté parkovací stání pro dvě auta. Ideální pro dvougenerační soužití (domky stojí poměrně blízko u sebe, a proto je také majitel prodává současně) nebo jiné nekomerční využití, např. pro umělce.Ve větším domku je plynové topení, menší domek má kamna na tuhé palivo. Oba domky opatřeny satelitní anténou. Domky se nachází v obci Uhy, v centru malé vesničky, mezi další zástavbou rodinných domů, 2km od Velvar, kde se nachází veškerá občanská vybavenost.Výborná dostupnost do Prahy, 25km, cca 20minut autem.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení plynové

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Uhy, Uhy (Okres Kladno), Czech Republic
Cena
4 480 000 Kč
celková cena
PoplatkyK jednání!
ID nabídky14258
AdresaUhy, Uhy (Okres Kladno)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku500 m²
Terasaano
Garážano (2 stání krytá)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter