Tato nemovitost není dostupná

Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely

Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou, k dispozici jsou i sklady, Praha 9 - Kbely

Krásný nezařízený dům 5+2+chodba, se zahradou o rozměrech 300 m2,v klidném prostředí na Praze 9 – Kbely. Dům o celkové ploše 170 m2 se stává z přízemí a prvního patra. 2× koupelna – wc v koupelně i zvlášť. 2× kuchyňský kout – sporák plynový, elektrický. Další vybavení – telefon, satelit, kabel. Na podlahách PVC, dlažba, koberce. Parkování – garáž pro dvě auta. K dispozici jsou sklady pro podnikání – 200 m2 ve 3 prostorách, (možno i menší prostory – např. jen jeden). Cena celkem za dům i sklady 40 000 Kč (k jednání). Bydlení se nachází ve velmi pěkné lokalitě, nedaleko od centra s plnou občanskou vybaveností (restaurace, obchody, kina, divadla, školy, atd). Také dostupnost do všech částí města pomocí MHD je snadným úkolem.

Telekomunikace

telefon
50.128703
14.558831
Xaverovská, Praha 9 - Kbely, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4 000 Kč
ID nabídky14185
AdresaXaverovská, Praha 9 - Kbely
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha170 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (2 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter