Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemek + zahrada - celkem 1258 m², Písty u Nmburka, všechny IS

Stavební pozemek + zahrada - celkem 1258 m2, Písty u Nmburka, všechny IS Stavební pozemek + zahrada - celkem 1258 m2, Písty u Nmburka, všechny IS Stavební pozemek + zahrada - celkem 1258 m2, Písty u Nmburka, všechny IS Stavební pozemek + zahrada - celkem 1258 m2, Písty u Nmburka, všechny IS Stavební pozemek + zahrada - celkem 1258 m2, Písty u Nmburka, všechny IS Stavební pozemek + zahrada - celkem 1258 m2, Písty u Nmburka, všechny IS Stavební pozemek + zahrada - celkem 1258 m2, Písty u Nmburka, všechny IS Stavební pozemek + zahrada - celkem 1258 m2, Písty u Nmburka, všechny IS

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí k prodeji stavební pozemek + zahradu o celkové výměře 1258 m2v obci Písty nedaleko Nymburka a Sadské. Pozemek se nachází v klidné části obce. Část pozemku – zahrada je zalesněná a působí velice hezkým a klidným dojmem. Na pozemku se nachází dům, který je určen ke kompletní rekonstrukci nebo ke zbourání. Na hranici pozemku jsou vyvedeny tyto IS: voda, elektřina, kanalizace a plyn – na hranici. Dále zde naleznete dřevěný zahradní domek, který je v dobrém stavu a samostatnou garáž s kůlnou, pod kterou je sklep. Obec Písty je malebná víska na soutoku říčky Výrovky a Labe. Obklopena z jedné strany lesy s písečnými přesypy a z druhé strany říčkou Výrovka, rybníkem a řekou Labe.

Inženýrské sítě

elektřina
plyn Na hranici
Písty, Písty (Okres Nymburk), Czech Republic
Cena
2 599 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně advokátních služeb a adv. úschovy
ID nabídky14147
AdresaPísty, Písty (Okres Nymburk)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 258 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter