Tato nemovitost není dostupná

Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady

Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Praze 2 - Vinohrady

Velmi hezké prostory vhodné pro kanceláře o rozloze 95,87 m2 na Praze 2 – Vinohrady. Prostory jsou prakticky rozvrženy a skládají se z tří kanceláří, vstupní haly, recepce a 2× WC. Najdeme zde kuchyňskou linku a vestavěnou skříň. V kancelářích jsou položeny koberce a v recepci je laminátová, plovoucí podlaha. Kanceláře jsou umístěny v 1. patře cihlového domu po rekonstrukci. Okna jsou do klidné ulice Americká a také do vnitřního traktu. Parkování je možné v podzemních garážích v ulici Uruguayská 15/17. Prostory mají vlastní vytápění a jsou hlídány od 18 hod a o víkendech. Zastávka Náměstí míru (autobus, tramvaj, metro) je cca 2 min od domu.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, tram, metro
50.072901
14.437719
Americká, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
29 720 Kč
za měsíc
Poplatky+19% DPH, +popl. za služby 6903 Kč
ID nabídky14090
AdresaAmerická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha95,87 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter