Tato nemovitost není dostupná

Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle

Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle Pěkné, reprezentativní kancelářské prostory s parkováním na Praze 4, Michle

Velmi pěkné, prostorné kancelářské prostory (146m²). Kanceláře jsou umístěny v přízemí a prvním patře cihlového domu. Objekt prošel v roce 2007 částečnou rekonstrukcí. K dispozici kuchyňský kout. Zapojena telefoní linka, možnost pevného připojení k internetu. Na podlahách koberce. Možnost parkování ve dvoře – 1800/měsíčně. Pěkná, klidná lokalita. Spousta zeleně v okolí. Kvalitní občanská vybavenost v okolí. Snadná dopravní dostupnost – autobusová zastávka nedaleko domu. Perfektní volba pro umístění vaší kanceláře.

Telekomunikace

telefon
50.046653
14.460344
Michelská, Praha 4 - Michle, Czech Republic
Cena
36 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 4000
ID nabídky14068
AdresaMichelská, Praha 4 - Michle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha146 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter