Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník

Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník Nádherný, prostorný rodinný dům s garáží a terasou v klidné lokalitě Praha 4 - Bráník

Velmi pěkný, reprezentativní rodinný dům 8+3 v klidné lokalitě Prahy 4. Jedná se o 2 samostatné bytové jednotky o celkové užitné ploše 630 m2. Dům není vybaven. K dispozici prostorná terasa (50m²). V domě 3 krby a krytý bazén. K domu patří velká garáž pro dvě auta. Krásná lokalita s výhledem na Prahu. Ideální místo k relaxaci a odpočinku. V okolí spousta zeleně, mnoho příležitostí k romantickým procházkám do okolí. Kvalitní občanská vybavenost v okolí – kino a divadlo Dobeška nedaleko. Restaurace, obchody a obchůdky všude v okolí. Snadná dopravní dostupnost do centra. Zastávka bus jen pár kroků od domu. Pražská dopravní tepna – Jižní spojka – pár minut jízdy od domu.

Telekomunikace

telefon
50.035872
14.420803
Vlnitá, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena
110 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky14041
AdresaVlnitá, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha630 m²
Plocha pozemku1 m²
Terasaano
Garážano (velká dvougaráž)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter