Tato nemovitost není dostupná

Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO

Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO Malebný penzion k pronájmu v historickém centru města Beroun-BEZ ODSTUPNÉHO

Krásný moderně zařízený penzion k pronájmu přímo v centru města Beroun o rozloze 200m². V penzionu je 5 pokojů z toho 11 lůžek a 5 přistýlek. Pokoje jsou velmi zajímavé tři z nich jsou laděné do modré barvy a dva lemují světlé barvy výzdoby pokojů. Pokoje se nachází v prvním a druhém patře, jsou kompletně vybavené nábytkem, TV, satelitem, soc. zařízením atd. při vstupu Tím, že je střecha skosená, je příjemný výhled na výchozí ulici. V penzionu je pravidelně 40 hostů. Dole v přízemí celého domu je ještě malý obchod, který je též mít možno jako pronájem. Home sweet home doporučuje.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.962565
14.071986
Havlíčkova, Beroun, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatkyplus poplatky 8000,--Kč
ID nabídky14019
AdresaHavlíčkova, Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha350 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter