Tato nemovitost není dostupná

Prodej stavebního pozemku 1650 m² Hradištko Praha-západ

Prodej stavebního pozemku 1650 m2 Hradištko Praha-západ Prodej stavebního pozemku 1650 m2 Hradištko Praha-západ Prodej stavebního pozemku 1650 m2 Hradištko Praha-západ Prodej stavebního pozemku 1650 m2 Hradištko Praha-západ Prodej stavebního pozemku 1650 m2 Hradištko Praha-západ Prodej stavebního pozemku 1650 m2 Hradištko Praha-západ Prodej stavebního pozemku 1650 m2 Hradištko Praha-západ Prodej stavebního pozemku 1650 m2 Hradištko Praha-západ Prodej stavebního pozemku 1650 m2 Hradištko Praha-západ

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí ke koupi stavební pozemek v obci Hradištko okres Praha-západ o výměře 1650 m2. Pozemky se zde leží dva vedle sebe. Jsou stejnách rozměrů a každý se prodává samostatně. Pozemek má tvar obdelníku a příjezdová komunikace je prozatím polní cesta, která se nadále bude upravovat se stavbou budoucích okolních domů. Inženýrské sítě se zatím budují a do roku konce roku 2007 má být hotová elektřina a voda – vše na náklady majitele pozemku. Na vlastní náklady je nutné vlastní jímku nebo čističku odpadních vod. O plynu se zatím neuvažuje. Pozemek se nalézá v krásném prostředí, které přímo sousedí s chatovou oblastí ve velmi klidné lokalitě v návaznosti na další výstavbu rodinných domů. V obci je základní občanská vybavenost: pošta, policie, zdravotní středisko, základní i mateřská škola, knihovna, veřejný internet, obchody a služby. Autobusové spojení zajišťují linky Pražské integrované dopravy. Hradištko bylo jedním z center trampingu a dodnes zůstává jednou z největších rekreačních lokalit v okolí Prahy.

Hradištko, Hradištko (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
1 980 000 Kč
celková cena
Poplatky3 pr. + DPH
ID nabídky14008
AdresaHradištko, Hradištko (Okres Praha-západ)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 650 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter