Tato nemovitost není dostupná

Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor

Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor Jihočeská zemědělská usedlost, Bežerovice u Bechyně, okr. Tábor

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí k prodeji vesnické stavení (uzavřená usedlost) postavené roku 1909, ležící v překrásné jihočeské přírodě cca 4 km od lázeňského města Bechyně. Obytná část je řešena jako 2+1+veranda. Topení je lokální na tuhá paliva, ale přípojka plynu je na domě. Pitná voda je z vlastní studny, ohřev teplé vody je řešen boilerem. Kanalizace v obci je nová. Čtvercový půdorys objekt zcela uzavírá, což zaručuje nerušené prostředí dvorku rozloze cca 200 m2. Dům je částečně podsklepen a za domem se rozprostírá zahrada o rozloze cca 1000 m2. Z půdy lze zcela snadno rozšířit obývací prostor o další podkrovní místnosti a též lze zobytnit hospodářské prostory. Poslední majitelé, kteří nemovitost celoročne užívali k trvalému bydlení, se odstěhovali v březnu 2008. Usedlost je tedy vhodná jak k okamžitému nastěhování, tak k rekreaci. Celkový stav nemovitosti je ve velmi dobrém stavu. Umístění obce uprostřed luk, lesů a polí, kde nevede žádná hlavní cesta, která by pobyt rušila dopravou, ještě umocňuje celkový dojem a navozuje tak velmi příjemný klid.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
Bežerovice, Sudoměřice u Bechyně (Okres Tábor), Czech Republic
Cena
2 990 000 Kč
celková cena
ID nabídky13996
AdresaBežerovice, Sudoměřice u Bechyně (Okres Tábor)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 000 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter