Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni

Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni Luxusní, nově zrekonstruovaný RD 6+1 s balkonem, garáží a bazénem na Praze 6 - Ruzyni

Dovolujeme si Vám nabídnout velice luxusní RD v Ruzyni, v ulici Vlastina. Jedná se o kompletně nově zrekonstruovaný dům s užitnou plochou 350 m2 , velkými místnostmi, krbem a nádhernými lustry. Dům je nezařízený, kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou a spotřebiči (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, sklokeramická deska). K dispozici jsou 2 koupelny (vana, sprchový kout,pračka,su­šička) a 3× WC. Lze zavést UPC kabel. V celém domě je plovoucí podlaha, parkety a dlažba. V suterénu domu se nachází prádelna. K domu patří samostatná garáž a 2 další parkovací místa ve dvoře. Dům má v 1.patře balkon (15 m2) s krásným výhledem do blízkého okolí. Na zahradě je umístěn krytý venkovní bázen. V okolí se nachází obchodní centrum, jazyková školka pro děti a také park Divoká Šárka. Dostupnost do centra autobusem na metro cca 30min. Dobré spojení na letiště. Kauce ve výši dvou nájmů.

Telekomunikace

telefon
50.090811
14.313142
Vlastina, Praha 6 - Ruzyně, Czech Republic
Cena
52 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 8000,-
ID nabídky13983
AdresaVlastina, Praha 6 - Ruzyně
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha350 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónano
Garážano (2 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Radek Kulhánek
makléř - krátkodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter