Tato nemovitost již byla pronajata

Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou

Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou Pěkný rodinný dům 6+1 v Nebušicích, s bazénem, zahradním krbem a velkou zahradou

K pronájmu nabízíme hezký RD o užitné ploše 120 m2 s dispozicí 6+1. Dům je částečně zařízený (možno i nezařízený). Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou se spotřebiči (lednice s mrazničkou, sporák se sklokeramickou deskou). K dispozici jsou 2 koupelny s vanou a pračkou. Dům má také balkon (15 m2), velký sklep (100 m2) a velkou zahradu (1020 m2) s bazénem a terasou se zahradním krbem. Bezproblémové parkování (1× v garáži, 1× ve dvoře, další místa na ulici). Dům je vhodný pro rodinu s dětmi – téměř za domem začíná les, kde najdete také nové dětské hřiště, nedaleko je také mezinárodní škola ISP. Dobrá dopravní dostupnost do centra i na letiště. Krásná a tichá lokalita obklopená přírodou.

Telekomunikace

telefon
50.107486
14.325627
Nad Želivkou, Praha 6 - Nebušice, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 5000
ID nabídky13982
AdresaNad Želivkou, Praha 6 - Nebušice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku120 m²
Balkónano
Garážano (1 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter