Tato nemovitost již byla pronajata

Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město

Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město Nádherné, prostorné obchodní prostory na Praze 1 - Staré Město

Velice pěkné obchodní prostory (81,20m²) v přízemí a suterénu historického domu v centru Prahy. Dům nazývaný „U Nejsvětější Trojice“, postavený v renesančním slohu, vznikl jako přestavba starší budovy pocházející ze středověku; v baroku byl dále rozšířen a prošel několika dalšími přestavbami až do 19. století. Prostory prošly nákladnou rekonstrukcí. Podlahy jsou dlážděné, k dispozici jsou kompletní elektrické rozvody, telefonní linka, alarm, plně moderně vybavená kuchyně (myčka, lednice, mikrovlnná trouba, dvouvařič), vestavěné skříně, moderně navržená koupelna, vzduchotechnika. V přízemí k dispozici 3 místnosti, v suterénu krásný klenutý sklep. Perfektní umístění v historickém centru města. Snadná dopravní dostupnost – stanice metra Můstek nebo Národní třída nedaleko.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.088598
14.423266
Týnská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
38 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby zálohově cca 5000
ID nabídky13903
AdresaTýnská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha81,20 m²
Plocha pozemku81 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter