Tato nemovitost není dostupná

Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m², ul. Dejvická

Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická Pronájem nebytových prostor v přízemí cihlového domu, cca 45m2, ul. Dejvická

Nezařízený nebytový prostor v přízemí cihlového domu o velikosti cca 45m² v lokalitě Prahy 6 – Dejvice. Jedná se o prostory bývalé prodejny pečiva ,tedy jednu místnost a dva skladové prostory s výstupem na vnitřní dvůr zástavby. Výhodou této rušné lokality je dobrá dostupnost MHD (bus,tram, metroA) do centra Prahy. K dispozici je sociální zařízení. Na podlahách dlažba. Vytápění obstaráno el. přímotopem. Požadavkem pronajimatele je zde investice ve výši 2 Mil korun do zastřešení dvora a vybudování příčky v prostorách chodby domu, celková plocha obchodu se rozšíří na 100m².

50.097915
14.402169
Dejvická, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1000 popl. + 4000 el.
ID nabídky13890
AdresaDejvická, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha45 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter