Tato nemovitost není dostupná

Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín

Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín Luxusní prostorný byt 3+1 s pracovnou na Hradčanech, nádherný výhled na Petřín

Nádherný prostorný a velmi atypický byt 3+1+ pracovna se nachází v prestižní lokalitě na pražských Hradčanech, tedy na jednom z nejhezčích míst v Praze. Byt je částečně zařízen (kuchyně a jídelna). V bytě jsou dvě koupelny a dvě toalety. Do bytu je zaveden telefon a pevné připojení k internetu. Byt se nachází v nádherném historickém domě (v bývalé radnici), který však je v perfektním stavu. Kuchyň bytu zdobí krásné klenuté stropy. Z bytu je nádherný výhled na Petřín a Národní divadlo. Byt je vybaven zabezpečovacím systémem. Okolí bytu je výborně občansky vybaveno. Najdeme zde nespočet příjemných hospůdek, vináren či kaváren. Byt se nachází v bezprostřední blízkosti Pražského hradu, v okolí se proto nachází mnoho historických staveb, které stojí za návštěvu. Kromě samotného Hradu a mnoha kostelů stojí za zmínku známá Loreta, Královský letohrádek či Míčovna Pražského hradu. Nedaleko se nachází Petřín, ideální místo pro relaxování či sport. Ze zdejší Petřínské rozhledny je krásný rozhled na celou Prahu. Doba pronájmu je na dva roky a více.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tramvaj 300m

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.088868
14.395234
Loretánská, Praha 1 - Hradčany, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000 - 6000 Kč poplatky
ID nabídky13889
AdresaLoretánská, Praha 1 - Hradčany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter